Loading

O nas

O nas

wejner naprawa aut

15 lat doświadczenia w naprawie aut

W oparciu o nasze 15-letnie doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt stworzyliśmy rzetelną stację naprawy pojazdów, w której zapewniamy pełną diagnostykę oraz serwis Twojego samochodu. Wykonujemy kompleksowe naprawy mechaniczne oraz renowację zabytkowych aut w konkurencyjnych cenach.

Już od 2002 roku jesteśmy sprawdzonym partnerem w zakresie zaawansowanych usług motoryzacyjnych, cieszącym się zaufaniem Klientów. Dzięki wysokim standardom obowiązującym w naszym warsztacie umiejętnością radzenia sobie z niestandardowymi usterkami i naprawami oraz wsparciu technologicznemu nowoczesnego parku maszyn i urządzeń jesteśmy jednym z najchętniej wybieranych serwisów aut na lubelszczyźnie.

Poznaj właścicieli

Naszym głównym celem jest uzyskanie jak najwyższego poziomu zadowolenia klientów ze świadczonych przez nas usług.

MICHELLE G. SMITH
Co-Owner & Founder Since 1977
ASE Certified Master Technician, Lincoln Technical Institute 1992, Jason with his 25 years of automotive experience joined our team in June 2015
Krzysztof Wejner
Właściciel Mak Serwis
Naprawą aut zajmuję się od 17 lat. Prowadzimy również wypożyczalnię sprzętu budowlanego i elektornarzędzi.

W Auto Serwisie, Twoim samochodem zajmie się wyłącznie wykwalifikowany i przeszkolony personel. Daje Ci to pewność rzetelnie wykonanej usługi i bezpiecznej jazdy. Profesjonalna obsługa klienta, uczciwy i czytelny cennik oraz wysoka jakość naszej pracy są dla nas najważniejsze. Chętnie doradzimy Ci w każdej sytuacji i zrobimy co w naszej mocy, by zapewnić Ci komfortową i bezpieczną jazdę. Auto Serwis wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt do przeprowadzania napraw oraz diagnostyki.

Nasz zespół

Poznaj naszych specjalistów od naprawy aut

Nasi mechanicy to specjaliści w swojej dziedzinie. Wszyscy z kilkunastoletnim doświadczeniem i cały czas poszerzaną wiedzą.
Zadzwoń do nas lub użyj formularza kontaktowego.

Twoje auto potrzebuje naprawy? Zajmiemy się tym

Warto zainwestować w bezpieczeństwo na drodze!

Zadzwoń: 695 849 561

NAPISZ ZADZWOŃ